ECHIPA BLITZ IMOBILIARE

Blitz Imobiliare® - agentie imobiliara din Cluj Napoca, oferim o gama larga de oferte si servicii imobiliare: vanzari si inchirieri apartamente, case-vile, spatii comerciale, birouri, terenuri etc.

Agentia noastra urmareste personalizarea serviciilor si analiza in detaliu a cerintelor si nevoilor fiecarui client, servicii si consultanta imobiliara personalizata de cea mai inalta calitate, dezvoltarea si consolidarea propriului portofoliu, devenind astfel un consultant strategic in domeniul imobiliar, situatie subliniata de realizarile actuale si cu siguranta de cele viitoare.

Bogdan Petrovai
Bogdan Petrovai Senior Broker II - Team Leader Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 14 oferte
Paul Maluczan
Paul Maluczan Senior Broker II - Team Leader Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 292 oferte
Razvan Suciu
Razvan Suciu Senior Broker II - Team Leader Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 80 oferte
Alexandru Dragoste
Alexandru Dragoste Senior Broker II - Induction Trainer Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 118 oferte
Mihai Boia
Mihai Boia Senior Broker I - Team Leader Floresti Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 143 oferte
Claudiu Nastasache
Claudiu Nastasache Senior Broker I - Induction Trainer Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 51 oferte
Bogdan Bucur
Bogdan Bucur Senior Broker I - Induction Trainer Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 205 oferte
Raul Duma
Raul Duma Senior Broker I - Induction Trainer Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 41 oferte
Bogdan Lucaciu
Bogdan Lucaciu Senior Broker I - Induction Trainer Cluj Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 109 oferte
Horatiu Priscornita
Horatiu Priscornita Senior Broker II Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 165 oferte
Andra Pop
Andra Pop Senior Broker I Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 72 oferte
Zsolt Iuhasz
Zsolt Iuhasz Broker II Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 68 oferte
Darius Dascal
Darius Dascal Broker II Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 47 oferte
Ionut Timocea
Ionut Timocea Broker II Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 96 oferte
Dacian Pop
Dacian Pop Broker I Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 200 oferte
Paul Marin
Paul Marin Broker I Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 58 oferte
George Ilea
George Ilea Broker I Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 29 oferte
Claudia Rus
Claudia Rus Broker I Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 57 oferte
Razvan Onesemiuc
Razvan Onesemiuc Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 69 oferte
Ioana Farkas
Ioana Farkas Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 41 oferte
Codruta Greu
Codruta Greu Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 61 oferte
Ciprian Marinca
Ciprian Marinca Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 41 oferte
Stefana Covrig
Stefana Covrig Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 35 oferte
Paul Todea
Paul Todea Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 59 oferte
Marius Cadis
Marius Cadis Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 26 oferte
Alexandru Maris
Alexandru Maris Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 37 oferte
Nora Fekete
Nora Fekete Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 32 oferte
Andrei Farcas
Andrei Farcas Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 25 oferte
Eric Istrate
Eric Istrate Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 18 oferte
Tudor Gherman
Tudor Gherman Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 22 oferte
Darius Visca
Darius Visca Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 25 oferte
Szabolcs Omboli
Szabolcs Omboli Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 23 oferte
Iulia Priscornita
Iulia Priscornita Assistant Manager Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: iulia@blitz-imobiliare.ro

Andreea Hancu
Andreea Hancu Front Office Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: andreea@blitz-imobiliare.ro

Cristina Almasan
Cristina Almasan Front Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: cristina.almasan@blitz-imobiliare.ro

Larisa Haba
Larisa Haba Front Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: larisa.haba@blitz-imobiliare.ro

Ionuta Negrea
Ionuta Negrea Front Office Coordinator - Floresti Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ionuta.negrea@blitz-imobiliare.ro

Diana Abrudan
Diana Abrudan Front Office Assistant - Floresti Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: diana.abrudan@blitz-imobiliare.ro

Ioana Botizan
Ioana Botizan Back Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ioana.botizan@blitz-imobiliare.ro

Carmen Rusz
Carmen Rusz Customer Care Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: carmen@blitz-imobiliare.ro

Alina Hidisan
Alina Hidisan Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: alina.hidisan@blitz-imobiliare.ro

Evelyn Iakab
Evelyn Iakab Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: evelyn.iakab@blitz-imobiliare.ro

Erika Dragoste
Erika Dragoste Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: erika.dragoste@blitz-imobiliare.ro

Cristiana Catargiu
Cristiana Catargiu Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: cristiana.catargiu@blitz-imobiliare.ro

Florin Salagean
Florin Salagean Chief IT & Marketing Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz-imobiliare.ro

Rozalia Radu
Rozalia Radu Marketing Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: rozalia.radu@blitz-imobiliare.ro

Daiana Sauca
Daiana Sauca Marketing Adviser - Blitz VIP Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: daiana.sauca@blitz-imobiliare.ro

Madalina Sabau
Madalina Sabau Martketing Adviser - Blitz VIP Consultant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: madalina.sabau@blitz-imobiliare.ro

Ioana Buia
Ioana Buia Martketing Adviser - Blitz VIP Consultant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ioana.buia@blitz-imobiliare.ro

Dan Oniga
Dan Oniga Lawyer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz-imobiliare.ro

Ana-Maria Cesarean
Ana-Maria Cesarean Chief Legal Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: juridic@blitz-imobiliare.ro

Oana Marinescu
Oana Marinescu Legal Adviser Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: oana.marinescu@blitz-imobiliare.ro

Paula Bocos
Paula Bocos Logistics Management Specialist Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: paula.bocos@blitz-imobiliare.ro

Andreea Alexie
Andreea Alexie Chief Financial Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: andreea.alexie@blitz-imobiliare.ro

Ioana Birjac
Ioana Birjac Accountant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ioana.birjac@blitz-imobiliare.ro

Andreea Purtator
Andreea Purtator Assistant Chief Financial Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: andreea.purtator@blitz-imobiliare.ro

Camelia Narita
Camelia Narita Financial-Banking Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: camelia@blitz-imobiliare.ro

Ioana Socaciu
Ioana Socaciu Financial-Banking Adviser Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ioana.socaciu@blitz-imobiliare.ro

Diana Ujavca
Diana Ujavca Financial-Banking Adviser Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: diana.ujavca@blitz-imobiliare.ro

Ana-Maria Dunaras
Ana-Maria Dunaras Human Resources Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ana.dunaras@blitz-imobiliare.ro

Nadia Salatioan
Nadia Salatioan Human Resources Specialist Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: nadia.salatioan@blitz-imobiliare.ro

Ioana Suvaina
Ioana Suvaina Human Resources Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ioana.suvaina@blitz-imobiliare.ro

Catalin Priscornita
Catalin Priscornita CEO Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: catalin@blitz.ro