ECHIPA BLITZ IMOBILIARE

Blitz Imobiliare® - agentie imobiliara din Cluj Napoca, oferim o gama larga de oferte si servicii imobiliare: vanzari si inchirieri apartamente, case-vile, spatii comerciale, birouri, terenuri etc.

Agentia noastra urmareste personalizarea serviciilor si analiza in detaliu a cerintelor si nevoilor fiecarui client, servicii si consultanta imobiliara personalizata de cea mai inalta calitate, dezvoltarea si consolidarea propriului portofoliu, devenind astfel un consultant strategic in domeniul imobiliar, situatie subliniata de realizarile actuale si cu siguranta de cele viitoare.

Bogdan Petrovai
Bogdan Petrovai Senior Broker - Team Leader Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 70 oferte
Paul Maluczan
Paul Maluczan Senior Broker - Team Leader Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 296 oferte
Razvan Suciu
Razvan Suciu Senior Broker - Team Leader Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 94 oferte
Mihai Boia
Mihai Boia Senior Broker - Team Leader Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 127 oferte
Alexandru Dragoste
Alexandru Dragoste Senior Broker - Induction Trainer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 182 oferte
Ciprian Vaida
Ciprian Vaida Senior Broker - Induction Trainer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 109 oferte
Claudiu Nastasache
Claudiu Nastasache Senior Broker - Induction Trainer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 52 oferte
Bogdan Bucur
Bogdan Bucur Senior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 92 oferte
Bogdan Lucaciu
Bogdan Lucaciu Senior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 143 oferte
Raul Duma
Raul Duma Senior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 53 oferte
Andra Pop
Andra Pop Senior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 90 oferte
Sebastian Oltean
Sebastian Oltean Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 344 oferte
Mihaela Stan
Mihaela Stan Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 30 oferte
Catalin Banc
Catalin Banc Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 52 oferte
Cristian Domsa
Cristian Domsa Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 98 oferte
Razvan Onesemiuc
Razvan Onesemiuc Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 63 oferte
Razvan Salagean
Razvan Salagean Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 36 oferte
Paul Marin
Paul Marin Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 38 oferte
Raoul Dolean
Raoul Dolean Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 39 oferte
Anamaria Gradinaru
Anamaria Gradinaru Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 59 oferte
George Ilea
George Ilea Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 26 oferte
Ioana Farkas
Ioana Farkas Junior Broker Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz.ro

Vezi toate ofertele agentului 18 oferte
Iulia Priscornita
Iulia Priscornita Assistant Manager Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: iulia@blitz-imobiliare.ro

Andreea Hancu
Andreea Hancu Front Office Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: andreea@blitz-imobiliare.ro

Ioana Suvaina
Ioana Suvaina Front Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ioana.suvaina@blitz-imobiliare.ro

Cristina Almasan
Cristina Almasan Front Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: cristina.almasan@blitz-imobiliare.ro

Larisa Haba
Larisa Haba Front Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: larisa.haba@blitz-imobiliare.ro

Ionuta Negrea
Ionuta Negrea Front Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ionuta.negrea@blitz-imobiliare.ro

Cristina Sularea
Cristina Sularea Front Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: cristina.sularea@blitz-imobiliare.ro

Daniela Patrut
Daniela Patrut Front Office Coordinator - Floresti Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: daniela@blitz-imobiliare.ro

Diana Abrudan
Diana Abrudan Front Office Assistant - Floresti Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: diana.abrudan@blitz-imobiliare.ro

Rozalia Radu
Rozalia Radu Back Office Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: rozalia.radu@blitz-imobiliare.ro

Carmen Rusz
Carmen Rusz Customer Care Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: carmen@blitz-imobiliare.ro

Cristina Marcus
Cristina Marcus Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: cristina.marcus@blitz-imobiliare.ro

Alina Hidisan
Alina Hidisan Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: alina.hidisan@blitz-imobiliare.ro

Evelyn Iakab
Evelyn Iakab Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: evelyn.iakab@blitz-imobiliare.ro

Erika Dragoste
Erika Dragoste Customer Care Assistant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: erika.dragoste@blitz-imobiliare.ro

Florin Salagean
Florin Salagean Chief IT & Marketing Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz-imobiliare.ro

Daiana Sauca
Daiana Sauca Marketing Adviser - Blitz VIP Coordinator Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: daiana.sauca@blitz-imobiliare.ro

Bianca Timsa
Bianca Timsa Martketing Adviser - Blitz VIP Consultant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: bianca.timsa@blitz-imobiliare.ro

Madalina Sabau
Madalina Sabau Martketing Adviser - Blitz VIP Consultant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: madalina.sabau@blitz-imobiliare.ro

Dan Oniga
Dan Oniga Lawyer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: office@blitz-imobiliare.ro

Ana-Maria Cesarean
Ana-Maria Cesarean Chief Legal Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: juridic@blitz-imobiliare.ro

Oana Marinescu
Oana Marinescu Legal Adviser Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: oana.marinescu@blitz-imobiliare.ro

Paula Bocos
Paula Bocos Logistics Management Specialist Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: paula.bocos@blitz-imobiliare.ro

Andreea Alexie
Andreea Alexie Chief Financial Officer Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: andreea.alexie@blitz-imobiliare.ro

Ana-Maria Alexoae
Ana-Maria Alexoae Accountant Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: contabilitate@blitz-imobiliare.ro

Camelia Narita
Camelia Narita Financial Adviser Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: camelia@blitz-imobiliare.ro

Roxana Udrea
Roxana Udrea Financial Adviser Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: roxana.udrea@blitz-imobiliare.ro

Ioana Socaciu
Ioana Socaciu Financial Adviser Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ioana.socaciu@blitz-imobiliare.ro

Nadia Salatioan
Nadia Salatioan Human Resources Specialist Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: nadia.salatioan@blitz-imobiliare.ro

Ana-Maria Dunaras
Ana-Maria Dunaras Human Resources Specialist Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: ana.dunaras@blitz-imobiliare.ro

Catalin Priscornita
Catalin Priscornita CEO Telefon fix: +4 0264 333 777 Email: catalin@blitz.ro